MERCER COUNTY TWILIGHT KIDDY QUAD
Any one of first 3 races


                                                     UCH                 SD           FREDONIA      TOTAL
 PLACE           FINISHER                         PLACE   TIME       PLACE   TIME   PLACE   TIME     TIME

    1  Jeffrey Gallagher, 10, Beaver Falls, PA                                         1    3:10      3:10
    2  Thomas Macri, 9, Edinburg, PA                                                   2    3:17      3:17
    3  Katie Cianci, 10*, Unattached                                                   4    3:23      3:23
    4  Nicholas Cianci, 8, Unattached                                                  5    3:26      3:26
    5  Emma Stapleton, 11*, Unattached                                 2    3:27                      3:27
    6  Katie Cianci, 9*, Greenville, PA                3    3:31                                      3:31
    7  Nicole Leone, 9*, Grove City, PA                                3    3:35                      3:35
    8  Katelyn Downing, 8*, Ellwood City, PA                           4    3:38                      3:38
    9  Mindy Bacher, 12*, Oil City, PA                 4    3:43                                      3:43
   10  Shane Saginak, 7, Slippery Rock, PA                             9    3:51                      3:51
   11  Travis Gallagher, 7, Beaver Falls, PA                                          10    4:02      4:02
   12  Amanda Vinson, 8*, Greenville, PA               7    4:03                                      4:03
   13  Courtney Weber, 11*, Grove City, PA             8    4:04                                      4:04
   14  Caleb Carrow, 6, Oil City, PA                                                  11    4:13      4:13
   15  Nicholas Cianci, 8, Greenville, PA             14    4:17                                      4:17
   16  Abby Jensen, 11*, Youngstown, OH               15    4:23                                      4:23
   17  Josh Vinson, 6, Greenville, PA                 16    4:26                                      4:26
   18  Darcie Holmes, 7*, Grove City, PA                              20    4:27                      4:27
   19  Alexandra Plonka, 8*, New Castle, PA                                           18    4:27      4:27
   20  Alexis Barry, 6*, Greenville, PA                                               19    4:33      4:33
   21  Molly Hallowell, 9*, Greenville, PA            23    4:38                                      4:38
   22  Jake Meszaros, 7, Greenville, PA                                               21    4:45      4:45
   23  Nick Churilla, 2, Evans City, PA               26    4:47                                      4:47
   24  Steve Meszaros, 9, Greenville, PA                                              23    4:52      4:52
   25  Kaitlin Torok, 10*, Grove City, PA                                             24    4:54      4:54
   26  Kyle Carrow, 7, Haslet, TX                                                     26    4:56      4:56
   27  Jennifer Maykowski, 8*, Hermitage, PA                                          29    5:01      5:01
   28  Ben Allman, 6, Cranberry Twp, PA                               25    5:04                      5:04
   29  Andria Mody, 6*, Greenville, PA                                                30    5:05      5:05
   30  Janice McGill, 5*, New Castle, PA                                              32    5:31      5:31
   31  Kristen Martin, 9*, Mercer, PA                                                 33    5:36      5:36
   32  Logan Clarke, 3, Mercer, PA                    32    5:59                                      5:59
   33  Kieth Mody, 4, Greenville, PA                                                  34    6:08      6:08
   34  Treyton Hanna, 3, Oil City, PA                                 31    6:12                      6:12
   35  Maris Hanna, 4*, Oil City, PA                                  32    6:18                      6:18
   36  Annie Shuler, 4*, New Castle, PA                               33    6:20                      6:20
   37  Claire Allman, 5*, Cranberry Twp, PA                           34    6:20                      6:20
   38  Helen Phipps, 11*, Grove City, PA               1    3:19       1    3:08                      6:27
   39  Keith Flick, 3, Meadville, PA                                                  37    6:56      6:56
   40  Marty Phipps, 8, Grove City, PA                 6    3:52       5    3:41                      7:33
   41  Wesley Phipps, 6, Grove City, PA               10    4:05       6    3:42                      7:47
   42  Ryan Blair, 6, Greenville, PA                  18    4:28      11    4:01                      8:29
   43  Adam Duncan, 6, Ambridge, PA                   19    4:29      12    4:02                      8:31
   44  Amy Blair, 8*, Greenville, PA                  17    4:27      15    4:10                      8:37
   45  Alec Goodwin, 6, Grove City, PA                27    4:48                      14    4:18      9:06
   46  Mary Eschenfelder, 6*, Beaver, PA                              27    5:12      25    4:54     10:06
   47  Greg Faulconbridge, 12, Grove City, PA          2    3:31       7    3:47       3    3:21     10:39
   48  Andrew Etsell, 5, Meadville, PA                31    5:30      28    5:38                     11:08
   49  Emily Bucha, 5*, Volant, PA                                    29    5:51      31    5:30     11:21
   50  Blaise Bucha, 8, Volant, PA                     5    3:49       8    3:48       6    3:47     11:24
   51  Clark Goodwin, 4, Grove City, PA               37   11:39                                     11:39
   52  Abigail Kremm, 2*, Sharpsville, PA             36   11:39                                     11:39
   53  Bethany Kifer, 8*, Sharon, PA                  12    4:10      10    3:53       7    3:50     11:53
   54  Lauryn Franklin, 10*, Grove City, PA           11    4:06      13    4:04       9    3:56     12:06
   55  Tyler Shoaf, 8, Hillsville, PA                  9    4:05      16    4:11       8    3:54     12:10
   56  David C. Potsubay, 7, Volant, PA               22    4:38      14    4:06      13    4:17     13:01
   57  Kellee Faulconbridge, 9*, Grove City, PA       20    4:32      17    4:14      17    4:23     13:09
   58  Tony Miller, 9, Greenville, PA                 13    4:12      18    4:21      20    4:40     13:13
   59  Clarissa Potsubay, 6*, Volant, PA              25    4:43      19    4:24      15    4:18     13:25
   60  Rachelle Fuchs, 11*, West Middlesex, PA        21    4:35      22    4:35      16    4:21     13:31
   61  Barrett Kemp, 5, Shinglehouse, PA              28    4:52      21    4:33      12    4:16     13:41
   62  Kara Franklin, 6*, Grove City, PA              24    4:40      23    4:38      27    4:56     14:14
   63  Bailey Kemp, 5*, Shinglehouse, PA              29    4:56      24    4:55      28    5:00     14:51
   64  Christine Potsubay, 5*, Volant, PA             30    5:22      26    5:05      22    4:45     15:12
   65  Seth Pearson, 5, Grove City, PA                33    6:19      30    6:09      35    6:19     18:47
   66  Carson Betts, 4, Kinsman, OH                   34    7:34      35    6:34      36    6:55     21:03
   67  Jared Thomas, 2, New Wilmington, PA            35    9:26      36    9:14      38    8:38     27:18
"*" indicates females
33 finishers among Men 15 & Under
34 finishers among Women 15 & Under
33 male finishers
34 female finishers
67 total finishers