OIL CITY FIREFIGHTERS
HALF MILE KIDS RACE
July 26, 2002

        CLASS
 PLACE PLACE                   FINISHER                  TIME    PACE

    1    1  Matthew Jarvi, 12                           2:55    5:50
    2    2  Travis Adams, 10, Polk, PA                  2:56    5:52
                               6:00 Pace
    3    3  Jacob Davis, 10                             3:03    6:06
    4       Unknown Name                                3:07    6:14
    5    4  Nicholas Taylor, 9, Irwin, PA               3:08    6:16
    6    5  Jesse Worsk, 10, Stoneboro, PA              3:11    6:22
    7    6  Joseph Jakopac, 10, Titusville, PA          3:24    6:48
                               7:00 Pace
    8       Unknown Finisher                            3:30    7:00
    9    7  Evan Sayers, 8, Oil City, PA                3:34    7:08
   10    1  Emma Marczak, 8*, Franklin, PA              3:35    7:10
   11    8  Russell Lineman, 9, Oil City, PA            3:37    7:14
   12    2  Abbt Smith, 10*, Oil City, PA               3:39    7:18
   13    9  Logan Daugherty, 8                          3:43    7:26
   14   10  Nate Davis, 8                               3:45    7:30
   15   11  Joey Mitchell, 9, Titusville, PA            3:46    7:32
   16   12  Kyle Seylor, 10                             3:50    7:40
   17   13  Jeremy Mitchell, 7, Titusville, PA          3:53    7:46
   18    3  Rachel Berry, 9*, Reno, PA                  3:54    7:48
   19   14  Nicholas Fink, 9                            3:56    7:52
   20   15  Jonathan Verhoff, 7                         3:56    7:52
   21   16  Samuel Walters, 8, Oil City, PA             3:58    7:56
                               8:00 Pace
   22    4  Sarah Taylor, 6*, Irwin, PA                 4:00    8:00
   23   17  Tyler Marczak, 6, Franklin, PA              4:05    8:10
   24    5  Amber Sakalousky, 10*, Franklin, PA         4:21    8:42
                               9:00 Pace
   25   18  Trenton Hayes, 6, Oil City, PA              4:37    9:14
   26    6  Alexis Sanchez, 6*, Titusville, PA          4:39    9:18
   27   19  Christopher Fink, 9                         4:39    9:18
   28   20  Taylor Nelson, 6, Titusville, PA            4:58    9:56
                              10:00 Pace
   29    7  Rachel Stiller, 9*, Oil City, PA            5:09   10:18
                              11:00 Pace
   30   21  Montana Favren, 3, Oil City, PA             5:35   11:10
   31    8  Xena Vanderhoof, 5*, Oil City, PA           5:39   11:18
   32    9  Meri Vanderhoof, 5*, Oil City, PA           5:39   11:18
   33   10  Hannah Stiller, 5*, Oil City, PA            5:47   11:34
                              12:00 Pace
   34   22  Joshua Stiller, 3, Oil City, PA             6:24   12:48
                              13:00 Pace
   35   23  Tyler Macneil, 3                            6:45   13:30
                              18:00 Pace
   36   24  Griffin Nelson, 3, Titusville, PA           9:19   18:38
"*" indicates females
24 finishers among Men 13 & Under
10 finishers among Women 13 & Under
26 male finishers
10 female finishers
36 total finishers